Biz Kimiz?

MB Özel Dedetiflik Bürosu, 2003 yılında Uzman Özel Dedektif Mehmet Uzuner tarafından kuruldu. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar gizli takip, boşanma davası süreçleri, kayıp şahıs bulma, eş takibi, çocuk takibi, kayıp çocuk bulma, adres tespiti, personel araştırması , hasar tespit araştırması , sahte evrak araştırması , aldatılan eş araştırması , öğrenci takibi , sahte ürün araştırması , marka ve patent koruma hizmetleri gibi özel dedektiflik alanlarında bir çok başarılı çalışmalara imza atıştır.

Özel Dedektiflik Hakkında

Play Video

Mb Özel Dedektiflik Olarak ; Dedektif, Özel Dedektif, Eş Takibi, Adres Tespiti, Kayıp Şahıs Arastırması, Evlilik Öncesi Araştırma, Boşanma Ve Velayet Davaları, Ürün Sahteciliği, Marka Patent Koruma, Şirket Araştırması Dedektifliği Alanlarında Siz Degerli Müşterilermize Hizmet Vermekteyiz.

Mb Özel Dedektiflik Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Mb özel dedektiflik her sözleşmesinde önemle belirttiği gibi eş takibi ve öğrenci takibi hizmetlerinin tüm bilgileri %100 gizli olarak tutulur.İş bitiminde ise elde kalan tüm bilgi ,belge,döküman hatta dip notlar dahi imha edilmektedir.